Кошик
663 відгуків

Загублений світ. Артур Конан Дойл

Загублений світ. Артур Конан Дойл

Неймовірний майстер своєї справи, знаменитий письменник, який уміє найбільш влучно підібрати слова, Артур Конан Дойл, відомий перш за все завдяки 54 розповідей про Шерлока Холмса, може похвалитися не тільки тими творами, про яких знає, мабуть, кожен школяр. Творець найкращих детективів в історії людства, його перу належати багато роботи, зміст яких не просто вразить, але і змусить задуматися про життя, а також продемонструє, що людський мозок здатний створити щось по-справжньому велике, складне і по-своєму геніальний.
Серед величезної кількості різного роду творів особливо яскравим є науково-фантастичний роман "Загублений світ". Мова в ньому піде про простому журналіста, який зважився на подвиг, на воістину героїчне подорож у страшне, але вабить місце, але все ж про все по порядку. Починається роман з подій, що передували основного дії. Читачеві пояснюється мотивація головного героя - Едуарда Мелоуна: вся справа в тому, що скромному закоханому молодій людині ніяк не вдається домогтися визнання і любові від своєї кращої подруги - Гледіс. Все б нічого, але Гледіс подобаються сміливі, відчайдушні чоловіки, готові прославитися на всю країну, а то і на весь світ, вона ж його дружина, яка перебувала б у променях слави і звершень чоловіка і жила б максимально щасливо. Саме це підштовхнуло Едуарда взятися за, здавалося б, заздалегідь програна справа - інтерв'ю у одного з найвидатніших учених того часу - професора Джорджа Челленджера. Відомий у даний момент професор своєї неконтактностью і неприязню до себе у вчених колах. Чому ж? Все досить просто: на одній з конференцій Челленджер виступив з доповіддю по своїй останніх експедицій, в якому заявляв, що бачив справжнього динозавра. Всі присутні, керовані логікою, зрозуміло, висміяли виступав, після чого той кілька ізолювався від суспільства. Примітно також, що кожен, хто приходив з питаннями про тієї самої нещасливої конференції, йшов від діяча науки побитим і писав скарги на кривдника. Але герой роману не так простий, він зміг підступитися до Челленджеру і змалював ситуацію з такої сторони, що той навіть запросив представника ненависної йому професії до себе. Не можна сказати, що їх зустріч проходить спокійно, але згодом Едуарду вдається роздобути розташування і певним чином довіру вченого. Стає зрозуміло, що дослідник, хоча і жахливо запальний, але надзвичайно освічений (і добре підкований не тільки в своїй області), добрий, чесний і цінує в людях почуття справедливості. Також він погоджується докладно розповісти про свою експедиції, її кінець і плодах, принесених нею. Так починається неможливе і неймовірна пригода наших героїв, результат якого Вам ніколи не вгадати...

Ваш інтернет-магазин душевного читання "Кнігомір"

Інші статті
  • Якщо я залишуся. Гейл Форман
    Якщо я залишуся. Гейл Форман
    "Якщо я залишуся" - книга отримала честь потрапити в топ бестселерів, а так само була екранізована.
  • Американські боги. Ніл Гейман
    Американські боги. Ніл Гейман
    "Американські боги" - безліч богів і міфічно-легендарних створінь оживають в уяві читача і постають у всій своїй красі, досить значно перетворившись під впливом сучасної культури, традицій і рутини..