Кошик
663 відгуків

Маленький принц. Антуан де Сент-Екзюпері

Маленький принц. Антуан де Сент-Екзюпері

У нашому інтернет-магазині Кнігомір Ви можете придбати одне з тих творів класичної літератури, які здатні зачепити за живе навіть самих байдужих . Книга, що полюбився не тільки дітям, але і дорослим всього світу. Мудра і сумна казка-притча, яка виявила в легкій і доступній формі не одному поколінню цінність любові, дружби і взаєморозуміння, розкрила у всій своїй повноті тему відносин між дітьми і дорослими продовжує дивувати нас день у день своєю актуальністю для нас, дорослих і сучасних людей, що проживають свої життя в шаленому ритмі. «Адже всі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам'ятає»,- повідомляє сам Антуан де Сент-Екзюпері, що повністю виправдовує сутність книги — головний герой мало говорить, але багато про що запитує, адже дорослі на те і дорослі, щоб дати відповіді на найбільш примітивні, так і на неоднозначні, філософські і вічні питання, поставлені їх дітьми — головне вміти слухати і ні в якому разі не забути, що по суті всі ми великі діти. Відома всім нам від батьків щодо наших домашніх улюбленців фраза "Ми у відповіді за тих, кого приручили" є однією з найглибших цитат казки "Маленький принц". І хоча книга зрозуміла і призначена швидше для дорослої ніж для дитячої аудиторії, діти з захопленням читають цю казку і зізнаються, що інколи бачать власне відображення в образі Маленького принца. Пригоди Маленького принца надзвичайними планетами, його зустрічі з людьми найрізноманітніших професій і характерів, життєвих прагнень і позицій, думки яких так разюче відрізняються один від одного, стосунки з найулюбленіших і деколи дуже шкідливим квіткою відкривають читачеві цілісну картину казкового світу з буденними для всіх нас проблемами. Адже у кожного з нас в житті бувають і зустрічаються з дня у день маленькі баобаби, які потрібно виполювати, королі і п'яниці, ліхтарники і географи,улюблені заходи і зірки, дзвінкі на небі дзвіночками, льотчики і Лисиці, які приручаються, вбачаючи в нас те,чого ми самі не в силах побачити, а що найголовніше — Троянди, за яких не страшно померти, знаючи, що ця смерть на благо.
Книга сповнена безліччю чудових авторських ілюстрацій, які у всьому сенсі цього слова "знищили" мовні бар'єри, ставши невід'ємною частиною візуального лексикону, зрозумілого всім і кожному.
Треба зазначити, що ці ілюстрації не зробили книгу менш дорослого, філософської та осмисленої, швидше, додали наочності написаному, вклали своє особливе і неповторне значення кожній главі, а так само доставили особливе задоволення читачам молодшої вікової категорії. Також кожен, перечитуючи книгу в мільйонний раз у його житті, знаючи весь сюжет, кожну наступну фразу майже напам'ять, а кожного персонажа, немов старого і самого кращого друга все частіше задає собі один з багатьох, один простий, але в той же час таке складне питання: "А чи так проста ця книга як здається на перший погляд і скільки часу потрібно, щоб осягнути її справжню суть у всій її повноті?"

Ваш інтернет-магазин душевного читання "Кнігомір"

Інші статті