Кошик
729 відгуків

Події, які змінили світ. М. Хітлі, М. Ховард

Події, які змінили світ. М. Хітлі, М. Ховард

Всесвітнє розвиток останньої тисячі років вражає! Хто б міг подумати, що людський розум здатний на такий прорив в такій невеликій для цілої Всесвіту термін. Але також не варто забувати про тих величезних невдачі, поразки, які як би викопали яму для цілого світу, його розвитку та еволюції.
Багатьом відомий у всьому світі випадок землетрусу в Сан-Франциско 1906 року. Стихія взяла верх над містом і забрала 800 життів простих жителів. Почався хаос, перешкоджати якому було неможливо: меблі підкидало, стіни тряслися і падали, немов у гарному апокаліптичному фільмі, з однією відмінністю — це була страшна реальність. Один за одним спалахували пожежі, підкріплені витоком бензину, а виною тому стала накопичена під землею енергія і досі відомо тільки те, що очевидна зв'язок розлому Святого Андреаса з цим землетрусом. Процеси, що відбуваються на величезній глибині донині залишаються загадкою навіть для вчених.
Мабуть, найвідомішим подією було відправлення в плавання величезного з досі відомих людству пасажирських кораблів. Катастрофа "Титаніка" стало великим символом краху роботи тисячі професіоналів, неймовірного людської праці, а також того, що ні в чому не можна бути впевненим остаточно, незважаючи на всі можливі і неможливі факти. Можливість загибелі цього гіганта не раз спростовували і навіть виключалася як вченими, так і простими обивателями. З 1522 вижило лише 705. О событиях той страшной ночи не раз писали, снимали фильмы и просто общались, не осталась эта история в прошлом и для нас: в настоящее время люди интересуются причинами кораблекрушения и даже видят в нём много загадочного и скрытого от простых людей. 
Однако важно сказать и о величайших свершениях человека в мире, важнейших изобретений и открытий, без которых просто невозможно представить обыденность современного человека. 
В наши дни диабет прогрессирует, чему способствует множество факторов: окружающая среда (её загрязнение), повышение средней продолжительности жизни, проблемы, которые вызывают стресс и проблемы питания, что как никогда актуально для населения планеты. Вплоть до 1922 года диабет считался смертельным заболеванием, но это было так до того момента, как миру был открыт инсулин. Именно тогда канадские учёные методом экспериментов вывели инсулин в лаборатории... 
20 июля 1969 года случилось то самое событие, которое приковало взгляды миллионов к телевизорам. Был совершён тот самый "Маленький шаг для человека, но огромный скачок для человечества": Нейл Армстронг ступил на Луну, что означало всевластие, всю силу возможностей одного, казалось бы, маленького, человека в этом огромном мире. Однако существует мнение, что, на самом деле, на Луне американцев не было: хотя бы потому, что флаг, поставленный там, как бы развевался на ветру, которого там быть просто-напросто не могло. 
Народження інтернету, відкриття стовбурових клітин, відкриття гробниці Тутанхамона, розпад СРСР, падіння Берлінської стіни, перемога людства над віспою — про все це та багато іншого розповість Вам книга "Події, які змінили світ"!

Ваш інтернет-магазин душевного читання "Кнігомір"

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner