Кошик
663 відгуків

Дивовижна Україна. Т. С. Жабська А. С. Тетельман

Дивовижна Україна. Т. С. Жабська А. С. Тетельман

Кожен хоч щось, але знає про Україну, все залежить тільки від того, скільки людина знає: він обмежується однією лише назвою або ж збагнув всю красу, незвичайність, особливості та унікальність культури та архітектури даної країни.
Ні для кого не секрет, що Україна — друга за розмірами країна Європи, яка лежить в її серці. Українська місцевість зачаровує з першого погляду, дуже важко проігнорувати всю красу тутешніх сіл і міст та їх головні визначні пам'ятки.
Окрасою Західної України є Закарпаття, де знаходиться безліч цікавих місць. Одним з яких є Колочава. Це одне з найбільш протяжних сіл на території України (до 40 кілометрів). Проте це далеко не все, чим може зацікавити Колочава як українських, так і іноземних туристів: неймовірні краси гірської місцевості, сама чиста і прозора вода, а також безліч музеїв, які, безсумнівно, порадують запропонованим багажем знань і цікавими екскурсіями, в сукупності дають нам одне з найпопулярніших місць відпочинку українців. Мандруючи Закарпаттям, просто не можна не звернути увагу на дивне село Синевир, про головною відмінною межі, про озеро Синевир, з його незайманою природою, кристально чистою водою і безліччю легенд і повір'їв, які пов'язані з ним, не знають одиниці.
Однак, не тільки Західна Україна відрізняється скупченням цікавих місць, природних явищ і визначних пам'яток. Одеський будинок-стіна, виконаний таким чином, що його трикутна форма створює таке враження, ніби єдине, що залишилося від будинку — це стіна фасаду, стоїть одна-однісінька посеред провулка Воронцовського. Чистокровних коней, як відомо, не на кожному кроці зустрінеш, і якщо така потрібна, ласкаво просимо до кінного заводу у Новодеркуле. Саме тут вирощують кращих коней з 1765 року (згідно з наказом Катерини II), куди були завезені кращі скакуни з Німеччини, Данії, Іспанії, Англії, Угорщині, Росії та багатьох інших країн світу, багато були відібрані для царської стайні. "Виробництво" коней триває і донині.

Трипілля, Петраківка, Моринці, Розтоки, Карпати... Книга "Дивовижна Україна" допоможе усвідомити всю важливість і значимість як країни, дізнатися багато нових речей, зацікавити його своїм змістом, а також самою країною навіть найбільш байдужих і скептично налаштованих. Безсумнівно, відкриє нові горизонти, а також очі читача на найважливіші моменти в історії України, розіб'є всі найпоширеніші стереотипи, які і донині вважаються чистою правдою, а також забобони. Елементи й основні складові найрізноманітніших сфер життя українського народу, українського "світу" в якому мешкає така велика кількість людей. Детально розповість і опише аспекти, що супроводжують українців у буденності, і зможе довести, що Україна — країна прекрасних пейзажів, найкрасивіших місць, цікавих легенд і традицій, а найголовніше — добрейших і щедрейших людей у всьому світі, кожен з яких готовий безкорисливо допомогти іншому, який потрапив в халепу, людині.

Ваш інтернет-магазин душевного читання "Кнігомір"

Інші статті