Кошик
733 відгуків

Російсько-англійський розмовник. Олег Таланов

Російсько-англійський розмовник. Олег Таланов

Заради позапланової (а деколи і для заздалегідь запланованою) поїздки в інше місто дуже не хочеться або досить складно, просто-таки взяти і почати вчити мову конкретно цієї країни. А коли з міжнародною мовою за типом англійського справи також йдуть не найкращим чином, варто задуматися, в який же спосіб вирішувати буденні проблеми, які, безсумнівно, виникнуть у будь-якій подорожі, незалежно від його типу і кінцевої мети призначення. І коли багатотонні словники не відіграють особливої ролі і навряд чи допоможуть підібрати слова до конкретного випадку, на допомогу мандрівникові, безсумнівно, прийде досить практичний і зручний по своїй суті "Російсько-англійський розмовник" Олега Таланова, в якому спеціально для Вас заготовлені найточніші і підходять під будь-яку ситуацію фрази та фразеологізми, які люди, що знають цю мову в якості основного, рідного (а також багато людей, які знають цю мову в якості другого, додаткового) широко використовують у своєму повсякденному житті.
Саме в цій книзі Ви знайдете унікальну і дуже корисну сортування тим, які тільки можуть зустрітися Вам в тому чи іншому розмові. Це стане досить корисною практикою для Вас, тому як не забере зайвого часу і не змусить співрозмовника особливо довго чекати Вашої відповіді на певний поставлене питання. Не складе зайвих незручностей і відсутність у Вас за плечей багажу знань про граматики, орфографії та про можливу побудову речень (що являє собою, мабуть, найскладніші аспекти вивчення мови, на розгляд яких можуть піти довгі роки навчання). Все це тому, що для загального зручності та актуальності видання в даний розмовник містить заздалегідь заготовлені, гранично зрозумілі і логічні фрази, які підійдуть практично в будь-якій ситуації з усіх, які тільки можуть виникнути в спілкуванні зі сторонньою людиною. Крім усього іншого ця книга позбавить Вас від проблем з вимовою незнайомих слів (або з незнанням правил англійської мови, що стосуються читання), бо автором дбайливо передбачена транскрипція різного роду фраз, що також не стане зайвим у знайомстві з населенням і культурою конкретної країни. 
Кажется, все в данном издании предусмотрено и предвидено специально для Вас! Все фразы и данные проработаны настолько хорошо, что трудно представить, что те же самые фразы, данные, транскрипция, та же логическая последовательность в изложении и специальные факты смогут также быть полезными и другому человеку в совершенно других ситуациях. Смело можно утверждать, что вся книга построена на своеобразном контакте с каждым читателем в частности и со всей аудиторией в целом, что придает этому разговорнику особенную уникальность и актуальность. Купуючи дане видання, Ви отримуєте не тільки прекрасну можливість ознайомитися з даними, записаними в ньому, але і хорошого друга і вірного товариша, який не кине Вас ні за яких обставин!

Ваш інтернет-магазин душевного читання "Кнігомір"

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner