Кошик
663 відгуків

Легкий спосіб скинути вагу . Аллен Карр

Легкий спосіб скинути вагу . Аллен Карр

Напевно, кожен у своєму житті принаймні один раз замислювався про те, що щось треба міняти в своїй зовнішності, і немає нічого дивного в тому, що в більшості випадків подібного роду питання стосується чогось конкретного, зокрема, ваги, контролювати який часом буває дуже нелегко. Хоча в даному питанні є дві крайності, обидві з яких цілком заслужено можуть називатися "проблемними", набагато більш поширеною є проблема ожиріння або надлишкової ваги. І для того, щоб взяти себе в руки і бути впевненим, що цього разу все вийде, бажаний і жаданий ефект буде досягнутий, потрібно щось активно робити. В даній або подібного роду ситуації Вам, безсумнівно, зможе допомогти сучасна і актуальна в наш час книга прекрасного кваліфікованого та компетентного американського психолога і письменника Аллена Карра під назвою "Легкий спосіб скинути вагу".
Як і в деяких інших своїх виданнях (бестселер "Легкий спосіб кинути палити" і т. д.), Аллен зазначає, що усвідомлення своєї проблеми досить болісно на відміну від щасливого невідання, знаходження в рожевих окулярах, які затьмарюють реальну картину і справжній, істинний хід подій, проте саме прийняття і усвідомлення — це не тільки незвичайний поштовх до дії, це вже половина дії! Після того, як Ви зрозумієте, що Вам і тільки Вам це дійсно потрібно, Ви перестанете намагатися обдурити самого себе, живлячи фантазії та ілюзії, які наповнюють життя так, що згодом реальність наздоганяє людини несподівано і з такою невимовною силою, яку важко передати словами. Проте, як можна було б припустити, Вам не доведеться гортати нескінченні списки, в яких найсмачніша і улюблена їжа відзначена червоним хрестом, а дивна і гірка, яку при всьому бажанні і неймовірний голод просто не зможеш з'їсти більше ніж належить виділена красивим, "дозволяє" зеленим. Це видання являє собою не меню не самого якісного "фітнес-ресторану", аж ніяк! В даному випадку автор ніби сидить поруч з Вами і допомагає визначитися не з раціоном на день, а з життєвими принципами, які допоможуть Вам не тільки при схудненні, але і в багатьох інших ситуаціях. Таким чином зміни в Вас як в людині відбуваються не тільки зовні, але і глибоко всередині, що як ніколи помітно оточуючим.
"Легкий спосіб скинути вагу" допоможе читає сконцентруватися на самому собі, краще зрозуміти себе і вирішити багато свої проблеми за однією простою схемою, описаної в книзі. Напевно, такий підхід до книг-настанов з точки зору автора найбільш прийнятний і правильний, тому що така книжка не примушує приймати одне єдине вірне рішення, а просто направляє людину в ту сторону, яку він вибирає сам і яка, напевно, для нього найкраща, близька і оптимальна з усіх можливих...

Ваш інтернет-магазин душевного читання "Кнігомір"

Інші статті