Кошик
733 відгуків

Подарунок. Сесілія Ахерн

Подарунок. Сесілія Ахерн

Однією з досить яскравих і дивовижних книг талановитої молодої ірландки Сесілії Ахерн став роман під назвою "Подарунок", написаний зовсім недавно, в 2009 році. Книга просто "вистрілила" і відразу слала однією з найпопулярніших і продаваних у всьому світі. Назва роману захоплює і інтригує, не дивно, що така інтрига тримає в напрузі і не відпускає аж до останньої сторінки. Читається твір на одному диханні, "захлинаючись", що значно заощадить Ваш час, однак варто зауважити, що, ймовірно, Ви будете проводити кожну вільну хвилинку і кожна мить в надії прочитати якомога більше і якомога швидше дійти до суті речей, дізнатися, чим же все закінчиться і чи зможе головний герой знайти таке довгоочікуване щастя.
Мова піде про успішне і неймовірно везучу бізнесмена на ім'я Лу Сафферн. Лу досить багатий, має високооплачувану роботу, на перший погляд завидну життя і люблячу родину. Він популярний у жінок і в принципі щасливий -- чого ще можна бажати? Однак він заплутався у власній грі і абсолютно не розуміє, як жити далі. Незабаром по дорозі на роботу він зустрічає бездомного і, як не дивно, наймає його на роботу. З цього моменту і починається найцікавіше: через деякий час Лу отримує несподіваний подарунок від того самого волоцюги -- можливість перебувати одночасно в двох абсолютно різних місцях. Тепер виявляється, що все не так гладко в сім'ї Лу, а також на такої улюбленої і прекрасною, здавалося роботі, якій було присвячено так багато часу і сил на шкоду сім'ї та особистому житті.
Дивна історія з домішкою містики зачарує кожного, навіть самого вимогливого і найменш чутливого читача. Успішний головний герой описаної Сесілією Ахерн історії побачив світ трохи не в тому кольорі, в якому звик, все змінилося в його житті за помахом чарівної палички. Однак які страждання ці метаморфози не принесли, варто розуміти, що саме вони змогли відкрити йому очі на все те, що його оточувала протягом довгого часу. Лу, як і всі члени сім'ї Сафферн отримали хороший урок і надалі точно не допустять повторення подібного роду помилок. Этот урок стал для них и вторым шансом, что скорее напоминает нам добрую сказку, однако не думайте, что в этой сказке нет места напряжению и переживаниям относительно того, что же ожидает за углом, на следующем шаге, спустя каких-то пару секунд. Особенно пугает то, что события, о которых идет речь, вполне могли произойти в любое время с каждым из нас, современных людей. У каждого из нас на первом месте стоят служебные обязанности и желание заработать немного больше чем указано в расчетной квитанции за прошлый месяц. І це зовсім не погано і не ганебно, але в будь-якій ситуації варто пам'ятати про своїх близьких, згадати, скільки разів за останній час ми говорили їм, що любимо їх, скільки разів питали, як вони себе почувають, не голодні і чи є у них плани на вихідні. Просто слід пам'ятати про ніжності і любові і не забувати дивитися улюбленим в очі...

Ваш інтернет-магазин душевного читання "Кнігомір"

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner