Кошик
698 відгуків

Мистецтво читання по обличчю. Мек Фулфер

Мистецтво читання по обличчю. Мек Фулфер

Коли-небудь Вас поглинало бажання пізнати, що ж насправді ховається на думці у іншої людини? Чи бреше він? Радіє насправді чи одягає маску лицемірства, просто щоб потішити Вас? Така наука, як фізіогноміка значно розширить можливості простого обивателя в спілкуванні як з самими близькими, так і з абсолютно незнайомими Вам людьми. Для цього Вам всього лише потрібно прочитання однієї з новітніх книг, присвячених розуміння і спілкування між людьми, під назвою "Мистецтво читання по обличчю" видатного фахівця в своїй області Мек Фулфера.
Як відомо, у кожного жесту, кожного погляду і руху є своя трактування, про яку деколи навіть не підозрюєш до останнього моменту. Кожна наша дія має на увазі певний посил, закладений на підсвідомому рівні в нас природою, і навіть самі досвідчені брехуни не в силах контролювати своє тіло настільки ретельно, щоб виключити можливість прояву таких незначних аспектів у спілкуванні як швидкоплинний помах руки або мимовільний погляд у підлогу. Така проникливість з Вашої сторони може бути досить до речі, зблизити Вас з співрозмовником, налагодити контакт. Деколи буває вкрай важливо, але відверто складно зрозуміти, як співбесідник себе почуває, як його глибока печаль і про його думки в даний момент і в що вони можуть вилитися через деякий час.
Все це урок за уроком Вам повідає Мек Фулфер, як досвідчений та професійний "читання по обличчю". На практиці застосовуватися отримані знання можуть аж після прочитання першої сторінки книги, свого роду підручника, який розповість і покаже Вам багато нового там, де все здавалося давно збагненним і навіть рідним. До загального здивування, дані, описані в цій книзі, змогли зберегти відносини більш мільйона чоловік, уберегти їх шлюб, любов і дружбу від, здавалося б, неминучого і стрімкого кінця, розриву, який прогнозували всі навколишні. Стародавні китайські мудреці стверджували, що по обличчю людини можна прочитати і дізнатися наперед всю його життя, а також передбачити смерть, що в майбутньому дало б можливість запобігти її. В сутності знання Фулфера, які автор несе в маси, припускають досить схожу істину, яка виявиться корисною у Вашій повсякденного повсякденному житті протягом довгих років.
Это произведение станет превосходным и непревзойденным приобретением для Вас и членов Вашей семьи, послужит необычайным подарком и подарит тонну эмоций. Кроме того, не станет бесполезной и очень часто сможет оказать столь важную и нужную помощь в семейной жизни. Понять друг друга, принять такими, какие есть на самом деле, и полюбить еще сильнее чем прежде -- вот то, стимулом к чему станет это издание на Вашем пути к совершенству. Не это ли и предполагается под столь желанным всеми словом "счастье"? Саме вчення про щасливе життя з слушними порадами Ви отримаєте за вельми скромну плату, однак, повірте, воно того, безсумнівно, варто!

Ваш інтернет-магазин душевного читання "Кнігомір"

Інші статті