Кошик
698 відгуків

Як змусити чоловіка слухати, а жінку мовчати. Аллан і Барбара Піз

Як змусити чоловіка слухати, а жінку мовчати. Аллан і Барбара Піз

Так склалось, що споконвіку наше суспільство крок за кроком формувався, утворюючи певні стереотипи, які в свою чергу допомагали людству рухатись далі, формуючи певні моделі поведінки, загальноприйняті норми і соціальні ролі людей. Не можна сказати, що ці усталені моделі мислення безпідставні, так як з незапам'ятних часів чоловіки були мисливцями, які добувають їжу і утоляющими усі потреби родини, жінки ж готували, облаштовували побут на тому рівні, на якому він сприймався в той час, народжувала дітей. Безсумнівно, це в певному сенсі і вплинуло на "стандарти" характеру, поведінки представників обох статей. Жінки -- тендітні, ніжні і наївні, чоловіки -- неохайні, сильні, сміливі й відчайдушні. Зрозуміло, є чудові виключення з цього "правила", які не бояться заявити про себе світу. Однак як же порозумітися у сімейному та повсякденному житті сучасного суспільства таким різним людям? Як зрозуміти один одного, не образити, зуміти підтримати і налагодити контакт навіть з найскладнішим для Вас людиною?
Книга "Як змусити чоловіка слухати, а жінку мовчати" розкриває очі читача на найпоширенішу в сім'ях проблему. Досить часто ми можемо спостерігати вже звичну картину: після важкого трудового дня чоловік приходить додому, мовчки вечеряє і відправляється релаксувати перед телевізором. Його кохана ж в свою чергу бажає до себе уваги, турботи і поговорити, обговорити все те, що сталося протягом дня з ними обома. На цьому грунті з'являється сумнозвісний непорозуміння, яке веде до нескінченних сварок і може стати причиною розриву. Проте книга, написана подружжям Алланом і Барбарою Піз, дасть молодим парам нові необхідні знання про природу поведінки один одного, проллє світло на самі потаємні моменти, на яких не прийнято акцентувати увагу. Як часто буває так, що певний аспект спільного життя здається Вам більш ніж зрозумілим, здається, що він не потребує зайвих пояснень? Яка Ваша реакція на те чи інше дію партнера, на певну подію і т. д? Але в підсумку виявляється, що то безумовно зрозуміле Вам виявляється дивовижним для Вашої другої половинки. Чтобы свести подобные ситуации недопонимания к минимуму, авторы данного пособия по совместной жизни расскажут читателю, что же нужно взять во внимание, чтобы найти столь желанный компромисс. Интересными описанные факты станут для представителей обеих сторон, ведь при написании книги обе стороны (оба супруга) внесли свою лепту, представили свою позицию общественности. 
Этот экземпляр представляет собой прекрасное приобретение для семейного чтения. Стоит отметить, что особенно сближает именно совместное прочтение и обсуждение, что способствует пониманию друг друга. Кроме того, не все советы и факты одинаковы для всех семей (хотя таковых большинство), так что не стоит забывать, что каждый человек и каждый случай уникален, что требует особенного подхода. Но так или иначе книга "Как заставить мужчину слушать, а женщину молчать" -- это прекрасное решение, которое, несомненно, поможет Вам вернуть мир спокойствие в Вашу семью.

Ваш інтернет-магазин душевного читання "Кнігомір"

Інші статті