Кошик
698 відгуків

Пошук половинок - міф і реальність. Анатолій Некрасов

Пошук половинок - міф і реальність. Анатолій Некрасов

Дуже важко жити одному все життя, таке життя часом порівнянна з простим існуванням, яке не несе в собі особливої радості і щастя. Тому в природі людини, як істоти соціальної, не терпить самотності, як правило, закладено бажання шукати когось дуже близького, на кого можна було б покластися. Також однією з найбільш поширених цілей і мрій є знайоме нам всім з казок "довго і щасливо", і, дійсно, кому б не хотілося такого життя? Однак як показує практика, все більше людей навіть у досить юному віці бувають розчаровані в любові і у відносинах як таких. Мабуть, у цьому немає нічого незвичайного, так як колишній неприємний досвід "обпікає" не на жарт і змушує бути якомога обережнішими, що інколи стає причиною відсторонення. Але чи є якісь поради чи правила, яких варто дотримуватися, щоб знайти, вибрати і, що важливіше, дізнатися в натовпі того самого, з ким Вам судилося безтурботне і щасливе життя, сповнена радістю і любов'ю?
У цьому нелегкому виборі Вам, безсумнівно, допоможе книга "Пошук половинок - міф і реальність", вийшла з-під пера Анатолія Некрасова, професійного психолога, який знає свою справу і розбирається в питаннях своєї області краще кого б то не було іншого. У своєму творі автор ділиться своїм досвідом, переосмислюючи його з точки зору науки, пояснює що з чого випливає, як запобігти ті або інші наслідки своїх дій, як уникнути певних проблем. Некрасов з надзвичайною точністю описує природу так званих других половинок, а також підносить читачеві кардинально новий погляд на, здавалося б, звичні речі. Саме новаторський підхід психолога дозволить Вам уникнути всіх тих неприємностей, які досі здавалися невід'ємною складовою життя. Так чи інакше Ви дізнаєтеся про космічних передумови та функції любовних відносин, пізнаєте їх зміст, навчіться цінувати свого коханого, а також зможете подивитися на традиційні уявлення про цінності і відносинах як таких з абсолютно неймовірного ракурсу, що відкриє нові перспективи і розширить горизонти як для Вас, так і для Ваших рідних і близьких.
Ця книга зможе стати неперевершеним доповненням Вашої невеликої домашньої бібліотеки і заповнить прогалини в знаннях щодо формування сімейного вогнища. Як відомо, це велике мистецтво -- життя з іншою людиною, якого потрібно навчатися протягом усього життя, вчитися розуміти потреби і хід думок рідної душі, надавати їй допомогу у всьому і демонструвати, що Ви готові піти на все заради благополуччя і щастя іншого. Напевно, кожен зможе отримати свій урок як із життя, так і з книги "Пошук половинок - міф і реальність". Головне для кожного - вміння точно визначити, де насправді знаходиться міф, а де - правда, реальність і ні в якому разі не переплутати одне з іншим.

Ваш інтернет-магазин душевного читання "Кнігомір"

Інші статті