Кошик
733 відгуків

Наступний раз. Марк Леві

Наступний раз. Марк Леві

"Наступний раз" - книга про кохання, про кохання вічного. Про те, що ніхто і ніщо не зможе перешкодити цьому світлому почуттю. І ні час, ні люди не мають влади над серцем. Від цієї історії Марка Леві захоплює дух, серце в деяких моментах б'ється в сто разів швидше.
Головний герой Джонатан, фахівець з мистецтва, все своє життя присвятив російському художнику дев'ятнадцятого століття Володимиру Рацкину. Джонатан мріяв, щоб його улюблений художник мав заслужену популярність і повагу. Але для досягнення його мети йому не вистачало єдиного: знайти нікому невідому картину, написану Рацкиным на смертному одрі. Життя Джонатана складається найкращим чином, і хороша робота, і визнання його як фахівця в світі мистецтва, а так само швидка весілля на художниці Анни.
Незабаром його другові Пітеру приходить повідомлення про те, що в Лондоні в одній з галерей будуть представлені всі картини художника. Джонатан і Пітер довго не роздумуючи вилетіли до Лондона, де вони й зустріли галеристку Клару. Джонатан у з часом розуміє, що десь він зустрічав її раніше і почуття його повторюються. І куди ж приведе його знайомство з власницею картинної галереї і пошуки містичної картини.
Існують такі закохані, яких не в силах розлучити ні час, ні смерть, ні підступна жінка, яка ледь не стала тещею. Завзятості Аліси можна було б позаздрити, вибравши вона мета-достойніше. Скільки часу, скільки життів вона витратила на те, щоб перешкодити двом душам знову бути разом. Але для тих, хто вірить перешкод не існує. Знову і знову вони будуть прагнути один до одного, дізнаючись пережите в минулих життях, згадуючи жести і погляди, шукаючи всякі підказки.
І навіть незважаючи на те, що це драма, драма людського життя, Леві знову зміг повернути так, що ти закриваєш книгу з посмішкою на вустах і радістю в серці. І єдина думка, що б'ється у тебе в голові – «все буде добре!»
Сама по собі книга дуже захоплююча і наповнена містикою, любов'ю, мистецтвом і загадками.Якщо ви хочете зануритися в цю чарівну історію, то не варто зволікати.

Ваш інтернет-магазин душевного читання "Кнігомір"

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner